Dzięki staraniom Prezes LCO, Elżbiety Kozak, pozyskaliśmy z budżetu Powiatu Świebodzińskiego środki na kontynuację zajęć gimnastycznych dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku!
To wsparcie pozwala nam działać dalej. W sumie zapewniamy aż 10 miesięcy regularnych ćwiczeń – trwająca obecnie tura potrwa do czerwca, a po wakacyjnej przerwie wracamy na salę ćwiczeń od września do grudnia. Aż 100 aktywnych seniorów w 4 grupach niezmiennie trenuje w nowym Szpitalu Rehabilitacyjnym, gdzie o bezpieczny ruch dbają doświadczeni fizjoterapeuci LCO. Dziękujemy Powiatowi Świebodzińskiemu za zaufanie i inwestycję w zdrowie mieszkańców!
Zobaczcie kilka zdjęć z naszych ostatnich spotkań – forma jest doskonała!













