Hostel dla pacjentów oczekujących na wynik testu w kierunku wirusa SARS-CoV-2

Szanowni Pacjenci

Mając na uwadze wprowadzony w kraju stan epidemii związany z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo własne, innych pacjentów  oraz personelu medycznego na terenie  Lubuskiego Centrum Ortopedii zorganizowaliśmy tzw. hostel dla pacjentów oczekujących na wynik testu w kierunku wirusa SARS-CoV-2., którzy mają być przyjęci na planowe leczenie operacyjne.

Zwracamy się z prośbą do naszych pacjentów o wyrozumiałość w tym trudnym czasie.  Jesteśmy dla was, ale musimy mieć na względzie przede wszystkim wspólne bezpieczeństwo.

Zgodnie z wprowadzonym standardem w LCO sp. z o.o. każdemu pacjentowi pobieramy wymaz w kierunku wirusa SARS-CoV-2. Czas oczekiwania na wynik wynosi ok. doby, w związku z tym dla wspólnego bezpieczeństwa każdy pacjent oczekuję  na wynik w jednoosobowym pokoju w hostelu. W momencie uzyskania negatywnego wyniku testu zapraszamy Państwa do szpitala. Zdajemy sobie sprawę, że  oczekiwanie na wynik w naszym hostelu odbiega od standardów do jakich Państwo byliście przyzwyczajeni w naszym szpitalu.  W obecnej sytuacji staramy się jak tylko możemy aby czas oczekiwania w hostelu minął jak najlepiej.  Do swojej dyspozycji mają Państwo pokój jednoosobowy, wspólną toaletę, łazienkę oraz kuchnię. Zapewniamy także Państwu  wyżywienie. Od 1 czerwca będą mieli  Państwo dostęp do wifi. Do Państwa dyspozycji jest także parking. Wszystkie koszty ponosi szpital. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi albo sugestie prosimy o taką informacje pod nr tel. 68 47 50 601 (pon. – pt. 7:00 -15:00)  lub e-mail sekretariat@loro.pl a my ze swojej strony postaramy się zrobić wszystko aby czas oczekiwania w hostelu był przyjemny.   Dziękujemy za wyrozumiałość .