Dziś zaglądamy do naszego nowoczesnego pawilonu rehabilitacyjnego. Pierwsze promienie wiosennego słońca dotarły już na salę ćwiczeń dodając wszystkim skrzydeł do pracy. Na oddziale fizjoterapii działamy na pełnych obrotach! Wspólnie pracujemy nad powrotem do sprawności m.in. po endoprotezoplastyce stawów, złamaniach kości czy amputacji kończyn. Duma nas rozpiera, gdy widzimy progres naszych pacjentów. Tak trzymać!
Praca wre – zaglądamy na salę ćwiczeń szpitala rehabilitacyjnego!