W miniony weekend Świebodzin stał się stolicą lubuskiej fizjoterapii!
Kolejne zebranie Oddziału Lubuskiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii możemy z pewnością zaliczyć do udanych i produktywnych! Cieszymy się, że tym razem to właśnie u nas, w Świebodzinie, mogliśmy gościć fizjoterapeutów z regionu. Nie zabrakło sporej dawki merytorycznej wiedzy, wartościowych dyskusji i odrobiny potu podczas testów sprawnościowych na naszych urządzeniach. Rzućcie okiem na fotorelację – działo się naprawdę wiele!


















