Zaledwie dwa miesiące temu informowaliśmy o podpisaniu umowy na głęboką termomodernizację naszego szpitala wartą blisko 20 milionów złotych. Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich nie tracimy czasu – inwestycja weszła już w kluczową fazę.
Prace prowadzone przez firmę ASBUD obecnie koncentrują się m.in. na Oddziale Rehabilitacji B. Zobaczcie różnicę na załączonych zdjęciach:
Góra: Stan pomieszczeń przed rozpoczęciem termomodernizacji.
Dół: Aktualny postęp prac.
Wyburzono już część ścian, co pozwoli nam znacznie powiększyć przestrzeń wielu pomieszczeń. Znikają stare instalacje i tynki – ten etap jest niezbędny, by finalnie stworzyć nowoczesne i komfortowe warunki dla naszych Pacjentów.
Przypomnijmy co dokładnie się jeszcze zmieni? Zakres projektu obejmuje:
– Docieplenie budynków od wewnątrz,
– Montaż blisko 600 paneli fotowoltaicznych na dachach budynku szpitala,
– Nowoczesną kotłownię i innowacyjny system zarządzania energią,
– Remont Oddziału Rehabilitacji B.
Robimy wszystko, aby ten proces przebiegał sprawnie i był jak najmniej uciążliwy. Działamy dalej!
#FunduszeEuropejskie


