Legendarna Grupa OPTY wróciła 13 września do nas, by świętować jubileusz 50. Zlotu!
Wzruszenie, śmiech i wspomnienia wypełniły każdy zakamarek naszego szpitala. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Was gościć w tak licznym gronie i wspólnie powspominać dawne czasy. Na gorąco dzielimy się z Wami filmowym skrótem tego spotkania. To tylko przedsmak tego, co dla Was szykujemy – obszerna galeria zdjęć pojawi się już wkrótce!