You are currently viewing 1 lipca rusza Poradnia Leczenia Bólu

Drodzy Pacjenci! Miło nam poinformować, że w trosce o Wasze zdrowie i poczucie komfortu od 01 lipca br. w naszym szpitalu rusza Poradnia Leczenia Bólu.

Poradnię będzie prowadziła lek. Agnieszka Świerzko, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielkiej pasji zapewni naszym pacjentom kompleksową opiekę w zwalczaniu cierpienia z powodu bólu.

Do zakresu schorzeń leczonych w Poradni Leczenia Bólu będą należeć:

– Bóle kręgosłupa,
– Bóle wielomiejscowe/wielostawowe w przebiegu chorób zwyrodnieniowych i reumatycznych,|
– Fibromialgia,
– Bóle głowy,
– Neuralgie nerwów obwodowych (np. neuralgia popółpaścowa, neuralgia nerwu trójdzielnego),
– Bóle fantomowe,
– Neuropatie,
– Bóle pooperacyjne.

Lek. Agnieszka Świerzko jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu (PTBB) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Badania Bólu (IASP) i Europejskiej Federacji Bólu (EFIC). Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 2003 roku. W 2015 roku uzyskała tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii, natomiast w 2018 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczka licznych konferencji i szkoleń z zakresu leczenia bólu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim i w tamtejszej Poradni Leczenia Bólu. Od 2020 roku pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii.

Aby umówić się na wizytę do Poradni Leczenia Bólu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 68 47 50 630 

Nasz adres to: ul. Zamkowa 1, 66-200 Świebodzin