Oddziały i poradnie

DJI_0339

Oddziały

W Lubuskim Centrum Ortopedii im. Dr. Lecha Wierusza Sp. z o.o. znajdują się 2 oddziały liczące w sumie ponad 100 łóżek. Rocznie przebywa na oddziałach ponad 3000 Pacjentów i wykonywane jest blisko 2000 operacji ortopedycznych.

Oddział ortopedyczny prowadzi kompleksowe leczenie stacjonarne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pacjenci przebywają w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych z łazienkami.

Oddział Rehabilitacji prowadzi usprawnianie pacjentów Ośrodka, jako kontynuacja wcześniej rozpoczętego leczenia ortopedycznego,  jak również  pacjentów kierowanych z różnych oddziałów i poradni specjalistycznych współpracujących z LCO Sp. z o.o.

Poradnie specjalistyczne

Lubuskie Centrum Ortopedii Spółka z o.o. prowadzi Poradnię Rehabilitacyjną i Ortopedyczną. W poradni przyjmują specjaliści zatrudnieni w LCO Sp. z o.o. lub współpracujący z Ośrodkiem. Pacjenci przyjmowani są na podstawie skierowania od lekarza pierwszego kontaktu w ramach umowy z Oddziałem NFZ.  Szpital potwierdza ubezpieczenie w systemie e-WUŚ.

Poradnie przyjmują również pacjentów bez skierowania. Koszt konsultacji lekarskiej w Poradniach specjalistycznych wynosi 250 zł. Należy się liczyć również z kosztem diagnostyki.
Istnieje możliwość płatności kartami płatniczymi.

Rejestracja w godz. 8:00 – 15:00
tel. (68) 475 06 30; e-mail: poradnia@loro.pl