You are currently viewing Oferta Pracy – Rejestratorka medyczna

Poszukujemy do pracy osoby na stanowisku „Rejestratorka Medyczna”. Aplikuj teraz i podejmij pracę w prężnie rozwijającym się i renomowanym w Polsce ośrodku ortopedycznym!

Opis stanowiska:
− Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych;
− Dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów, bezpieczeństwo związane z poufnością informacji oraz ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów;
− Rejestracja wizyty pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania chorych i obiegiem dokumentacji medycznej w placówce;
− Kontrola uprawnień i statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów;
− Planowanie terminów wizyt, prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach;
− Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów (kompletowanie dokumentów medycznych oraz dołączanie ich do odpowiednich kartotek);
− Wydawanie pacjentom i osobą upoważnionym wyników badań i dokumentacji medycznej;
− Prowadzenie ewidencji usług medycznych wykonywanych w placówce;
− Rozliczanie pacjentów i innych płatników w ramach prowadzonej przez placówkę działalności komercyjnej (wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi prywatnie);
− Przygotowywanie harmonogramów konsultacji medycznych;
− Udział w konferencjach i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe;
− Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
− Wykształcenie minimum średnie;
− Bardzo wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
− Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz ustalania priorytetów;
− Wysoka kultura osobista;
− Umiejętności interpersonalne;
− Obsługa komputera i kasy fiskalnej.

Oferujemy:
− Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
− Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;
− Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
− Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
− Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku itp.).

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny): z dopiskiem „Rejestratorka” w tytule wiadomości na adres : kadry@loro.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na przechowywanie ich przez okres jednego roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, że usunięcie moich danych może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać moją zgodę w każdym czasie (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych)”.